Usługi dodatkowe

Zabezpieczanie ładunków

W oparciu o indywidualne wytyczne klienta oraz przewidywane warunki transportowe, realizujemy projekty zabezpieczenia wszystkich wartościowych dla Państwa produktów, urządzeń oraz  pamiątek. 

Kilkuletnie doświadczenie związane z logistyką towarów wymagających szczególnej ostrożności daje Państwu pewność, że powierzacie drogocenne rzeczy specjalistom, którzy zabezpieczą je przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Szeroka gama nowoczesnych i innowacyjnych materiałów wykorzystywanych przez naszych pracowników gwarantują klientom komfort psychiczny i pewność dobrze wybranego partnera rozumiejącego ich indywidualne potrzeby. 

Elastyczność i pasja z jaką podchodzimy do zleceń przekładają się na wymierne korzyści po stronie naszych klientów. Każdy projekt uwieńczony sukcesem, jakim jest dotarcie przesyłki w stanie nienaruszonym, jest dla nas potwierdzeniem posiadanej wiedzy i prawidłowego jej wykorzystania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje dbając o wdrażanie nowych rozwiązań przyczyniających się do zadowolenia klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej usługi świadczonej na rzecz firm oraz osób prywatnych.

Zapytania dotyczące warunków realizacji usługi proszę kierować na adres info@emka.biz.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 22 836 51 08 (w godz. 9.00 - 16.30).

W przypadku zainteresowania materiałami używanymi do ochrony wyrobów przed zniszczeniem w drodze do klienta zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Magazynowanie mebli i wyposażenia na czas remontu

Pośród szerokiej gamy naszych usług znajdziecie Państwo usługę skierowaną do wszystkich tych osób, które pragną zabezpieczyć swoje meble oraz urządzenia przed zniszczeniem w trakcie remontu. Na czas remontu możecie wysłać swoje rzeczy w miejsce, gdzie bezpiecznie poczekają na moment, gdy będą mogły powrócić do odnowionych pomieszczeń. Dysponując własnym transportem i doświadczonym personelem możemy zaoferować kompleksową usługę obejmującą odbiór, magazynowanie i dostawę powierzonych nam rzeczy.

Bliższych informacji na temat usługi magazynowania krótko- i długoterminowego udzielamy pod numerem telefonu +48 22 836 51 08 (w godz. 9.00 - 16.30).

Foliowanie produktów

Korzystając z usługi foliowania produktów zyskasz zabezpieczenie produktu przed zniszczeniem bądź zakurzeniem. Metoda foliowana stosowana jest w procesach pakowania. W życiu prywatnym może być wykorzystana do zabezpieczenia produktu, który ma być dłużej składowany. Zafoliowanie utrudnia dotarcie czynników zewnętrznych do artykułu przyczyniając się do zachowania go w pierwotnym stanie. Jednym z zastosowań usługi foliowania może być zafoliowanie nieużywanych ubranek dziecięcych. Folia zabezpieczy je przed kurzem i pozwoli przechować je do chwili, gdy znowu będą potrzebne.

W przypadku zainteresowania opisaną usługą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 22 836 51 08 (w godz. 9.00 - 16.30) bądź poprzez pocztę elektroniczną pisząc na adres info@emka.biz.pl.