Usługi magazynowe

Zapewniamy miejsca magazynowe zarówno na wyłączność (formuła stand-by zapewniająca zawsze gotowe miejsce oczekujące na przyjęcie towaru) jak i na ogólnych warunkach magazynowania.

Magazynowanie

Zapewniamy pełną obsługę magazynową, czyli przyjmowanie, składowanie, obsługa związana z konfekcjonowaniem produktów oraz przesyłek, wydawanie palet / paczek z asortymentem jednorodnym oraz mieszanym przy zachowaniu kontroli ich jakości i ilości.

Obsługujemy usługi magazynowania krótko i długoterminowe.

Dwie lokalizacje

Lokalizacja Prymasa Tysiąclecia
(Warszawa - Wola)

Obie lokalizacje są położone w centrum
komunikacyjnym Warszawy

Takie usytuowanie sprawia, że nasi Klienci, ich pracownicy oraz kontrahenci nie tracą czasu i paliwa na dojazdy po odbiór towaru.

Lokalizacja Działkowa 67
(Warszawa - Włochy)

Obie lokalizacje są położone w centrum
komunikacyjnym Warszawy

Dostępna powierzchnia magazynowa oraz dodatkowe usługi

Usługi magazynowania świadczymy w oparciu o system klasy WMS

Platforma ta ułatwia zarządzanie przepływem produktów w zakresie:

Istnieje możliwość uzupełnienia informacji w systemie o zdjęcia przesłane przez Klienta lub zrobione po przyjęciu na stan magazynowy.

Nasi Klienci mają dostęp on-line do systemu WMS, co umożliwia im wgląd w stany magazynowe oraz składanie zleceń wydań i przyjęć.

Nad jakością realizowanych zleceń oraz przepływem komunikacji czuwa opiekun Klienta.

Operacje magazynowe są realizowane z użyciem kolektorów danych

Ułatwia to składowanie, relokację i zbiórki produktów. Istotnym czynnikiem jest weryfikacja prawidłowości wydawanych produktów. Identyfikacja towarów poprzez skanowanie kodów kreskowych znacząco ogranicza ewentualne błędy w kompletacji zamówień. Nasi Klienci reprezentują różne branże, a co za tym idzie mamy doświadczenie w obsłudze zróżnicowanego asortymentu.

Obsługujemy ponad 2500 SKU, które reprezentują takie artykuły jak:

Konfekcjonowanie

Usługa będąca nieodzownym elementem kompleksowej obsługi magazynowej. Wykonujemy ją także na zlecenie, gdy w grę wchodzi duża dostawa, pracownicy oderwani od swoich codziennych zadań, sala konferencyjna zastawiona kartonami, zamieszanie w biurze i dezorganizacja pracy. Dzięki nam można tego uniknąć. Sprawnie odbierzemy towar od Klienta, zapakujemy zgodnie z wytycznymi, a po wykonanej usłudze dostarczymy we wskazane miejsce w żądanych ilościach.

Specjalizujemy się w uzupełnianiu brakujących ulotek oraz oklejaniu produktów, które nie mogą zostać przerobione z wykorzystaniem urządzeń automatycznych.

Zakres konfekcjonowania oraz czynności uszlachetniających produkt (VAS)

Obsługa zwrotów

Zwroty to nie tylko niedoręczone przesyłki. Zwroty są nieodłącznym elementem e-commerce odkąd ustawa o prawach konsumenta gwarantuje możliwość odstąpienia od umowy. Wielu klientów sklepów internetowych dopiero po otrzymaniu zakupionego towaru decyduje czy go zatrzymać czy odesłać. Ale dla równie wielu osób robiących zakupy on-line możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni jest również czynnikiem motywującym, by takie zakupy zrobić. Zwroty stały się jednym z czynników, które trzeba na stałe wpisać w prowadzenie sprzedaży internetowej.

Zakres obsługi zwrotów